MojAndroid

Krajinu, ktorá je nám bližšie než všetky ostatné, môžete mať vo svojom Android zariadení kompletne offline. Spoločnosť Seznam totižto pripravila novú verziu Android aplikácie Mapy.cz, ktorá vám umožní stiahnuť si mapy Českej republiky kompletne offline do pamäte vášho zariadenia. Nová aplikácia však prináša aj ďalšie zaujímavé funkcie.

mapy-cz-2 mapy-cz-1 mapy-cz-3

Renovovaná aplikácia Mapy.cz získala množstvo fanúšikov už v predošlej verzii, ktorá ponúkala komplexné turistické mapy Českej republiky. Aktualizácia priniesla navyše aj možnosť stiahnutia si celej mapy Česka o veľkosti zhruba 350 MB do pamäte vášho zariadenia, čo znamená, že k mape môžete neskôr pristupovať bez internetového pripojenia, či budete v horách alebo na námestí niektorého z historických českých miest. Mapu Česka si môžete užiť v turistickej vektorovej verzii alebo ako ortofotomapu. Nechýba ani plánovač cesty, či dokonca zaujímavé miesta vo vašom okolí (založené na vašej aktuálnej GPS polohe).

mapy-cz-4 mapy-cz-5 mapy-cz-6

Ak sa vám nová aplikácia Mapy.cz zapáčila, môžete si ju stiahnuť pomocou nášho odkazu nižšie. V komentároch nám píšte, či ste už aplikáciu vyskúšali a ako sa vám páči jej nová verzia.

Verzia: 5.2.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.2.0
Aktuálna cena: Zdarma

22.7.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+