MojAndroid

Smartfóny s vyššou hodnotou RAM umožňujú v pozadí ponechať viacero spustených aplikácií. Prístup k nim je tak oveľa jednoduchší a rýchlejší, no stále to nie je „to pravé orechové“. Ak sa aj vám zdá prístup k aplikáciám na pozadí neefektívny, mali by ste vyskúšať aplikáciu Loopr. Tá vám k aplikáciám umožní pristúpiť rýchlejšie a jednoduchšie ako doteraz. Presvedčí vás o tom aj priložené video.

Loopr umožňuje otvoriť naposledy spustené aplikácie pomocou gesta z boku displeja. Je len na vás, kde a akú veľkú efektívnu oblasť gesta si nastavíte, pričom v aplikácii nájdete niekoľko ďalších nastavení pre farbu pozadia, efekt spustenia, či ďalšie maličkosti, ktoré vám umožnia aplikáciu prispôsobiť podľa vašich predstáv. Zaujímavým je aj tlačidlo „+“, pomocou ktorého môžete pristupovať k ďalším aplikáciám v pozadí. Viac sa o aplikácii dozviete na jej vlastnom vlákne fóra XDA Developers. Loopr si môžete stiahnuť bezplatne pomocou nášho odkazu nižšie.

loopr-1

2.1.2014
 • Sebastián Andil

  Chyba v nadpise… „multitasting“

 • Matej Makuch

  žerie to rámku jak neviem čo, nie dakujem…… -_-

  • dibon

   ved je to na multitasking a otvaranie vsetkych aplikacii na pozadi… tak asi preto, nie?

 • lepki

  Odporúčam gmd gesture kontrol. Tiež to vie značne zjednodušiť prepínanie medzi aplikáciami

 • jojo

  zo zaciatku osm bol z tychto apps na multitasking nadseny, ale nakoniec som zistil, ze dlhe stlacenie home tlacitka je rovnako produktivne, takze som maximalne spokojny tak ako to je uz v samotnom androide.

 • Vlado

  Tak napriklad nexus 5 ma na to tlacitko a jednym stlacenim sa mi zobrazia spustene aplikacie, co na to uplne postacuje. Dalsia vec je ze nemozem nechat bezat na pozadi viac aplikacii, ak chcem vydrzat s baterkou aspon cely den…

 • Bernie

  Chcem radu ako vyriešiť problém v Galaxy Note 3 nemá tzv. profily: tichý, normál, vonku, ako aj ich personalizáciu. Je to možné vyriešiť v Androide? Ďalším problémom, že perom sa nedajú robiť ručné poznámky pri telefonovaní/ pri tom používam hlasitý odposluch, vie niekto toto vyriešiť? Ďakujem

+