MojAndroid

Aj vás ráno zobúdza mobil? Tak patríte medzi väčšinu moderných používateľov Android zariadení. Nie je však budík ako budík. Vašu vstavanú aplikáciu by ste mali nahradiť za inteligentnejšiu a krajšiu alternatívu. Tou sa môže pokojne stať aj novinka s názvom Life Time Alarm Clock. Tá totižto ponúka moderný dizajn, pokročilé funkcie, intuitívne ovládanie a dokonca je dostupná aj zadarmo. Viac si o nej môžete prečítať na nasledujúcich riadkoch.

Aplikácia Life Time Alarm Clock si zakladá na používaní pomocou gest, ktoré využijete pri nastavovaní času aj pri zadávaní ďalších hodnôt. Vďaka jednoduchému prostrediu vyzerá naozaj elegantne, pričom jej intuitívnosť oceníte najmä skoro ráno, keď budete vypínať budík. Medzi najzaujímavejšie funkcie aplikácie patrí Gentle Pre-alarm, čo je pomalé budenie so zvyšujúcou sa hlasitosťou. Ak ale patríte medzi silných spáčov, určite využijete možnosť silného alarmu s okamžitým zvonením s vysokou hlasitosťou. Výbornou funkciou je tiež možnosť zapnúť priamo v aplikácii svietidlo, čo využijete najmä pri nočnej návšteve WC. Bonusom je bezplatná dostupnosť aplikácie v obchode Play.

Verzia: 2.9lt
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.9lt
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Obchod Play

17.6.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+