MojAndroid

Ak hľadáte alternatívnu klávesnicu, ktorou chcete nahradiť tú pôvodnú vo vašom smartfóne, teraz je na to príhodný čas. Jedna z najlepších klávesníc pre Android, SwiftKey, je na krátky čas dostupná za polovičnú cenu. Autori chcú zľavou osláviť piate výročie uvedenia prvého smartfónu s Androidom – T-Mobile G1, ktorý bol v USA dostupný od 22. októbra 2008.

Swiftkey

SwiftKey prináša revolučný systém zadávania textu Flow. Ten okrem klasického zadávania slov pomocou swipovania umožňuje aj písanie celých viet, bez toho, aby ste svoj prst museli dať dole z klávesnice. Spoločnosť túto funkciu nazvala: “Flow Through Space”. Klávesnica sa tiež dokáže prispôsobovať vášmu štýlu písania a „učiť“ sa vaše návyky pri písaní. Vďaka SwiftKey Cloudu sa tieto poznatky dajú synchronizovať skrz viacero zariadení a neprídete o ne ani po prechode na nové zariadenie.

Ak máte o klávesnicu SwiftKey záujem, neváhajte, zľavnená cena 1,99 eura v obchode Google Play nebude mať dlhé trvanie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

22.10.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+