MojAndroid

Zamestnanec spoločnosti Google  dnes na svojom Google+ účte informoval o novej verzii aplikácie Google+ pre mobilné zariadenia. Aktualizáciu Google vykonal na základe podnetov od používateľov a nová aplikácia prináša 5 hlavných zmien. Čítajte ďalej a dozviete sa, ktorých 5 vecí v Google+ aplikácii nájdete po novom.

google-plus

1. Žiadny Messenger, iba Hangouts

Google v novej aplikácii Google+ konečne odstránil samostatnú aplikáciu určenú pre komunikáciu Messenger, ktorú nahradil titul Hangouts. Ten je po novom spracovaný v súlade s najnovšími trendami spoločnosti a prináša vylepšenú funkcionalitu, takže odstránenie Messengera hodnotíme ako výborný krok.

2. Prepínanie medzi účtami a stránkami 

Po novom je prepínanie medzi viacerými účtami a stránkami na Google+ oveľa jednoduchšie. Grafické spracovanie a ovládanie sa teraz podobá na to v Gmail aplikácii, čo opäť zapadá do konceptu Googlu, ktorý chce zjednotiť prostredie v svojich aplikáciách.

3. Podpora pre business aplikácie

Google+ aplikácia v novej verzii plne podporuje a integruje funkcie business aplikácií a umožňuje zdieľanie obsahu len pre jednotlivé kruhy alebo stránky. Môžete si tak vybrať, komu zverejníte fotografiu, zmenu statusu alebo vašu polohu.

4. Inteligentnejšie zdieľanie polohy

V novej verzii aplikácie môžete jednoduchšie a hlavne inteligentnejšie zdieľať vašu polohu. Tú môžete konkretizovať alebo určiť približne, pričom si môžete vybrať tiež to, komu ju zdieľate a kto sa objaví na vašej mape s lokalizáciami.

5. Zdieľanie fotografií a videa cez Drive

Odteraz môžete fotografie a videá zdieľať medzi svojich priateľov v kruhoch cez aplikáciu Google Drive bez toho, aby ste ju museli otvoriť. Ide o podobnú funkciu, ktorú nájdeme aj v novom Gmaili, ktorý rovnako podporuje posielanie súborov natívne cez Drive bez nutnosti jeho otvorenia.

Aplikácia Google+ je aktualizovaná priebežne a môže trvať niekoľko dní, kým sa dostane aj ku vám. Ak vám smartfón či tablet neponúkne aktualizáciu automaticky, môžete si aplikáciu aktualizovať cez odkaz na Obchod Play, ktorý nájdete nižšie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
14.8.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+