MojAndroid

Čítanie správ je jedna z najobľúbenejších činností väčšiny majiteľov smartfónov a tabletov. Hoci existuje niekoľko naozaj zaujímavých aplikácií z tejto oblasti, stále sa nájde štrbina, kde sa zmestí niečo nové. Jednu z takýchto štrbín dnes utesnil nový titul s názvom Flyne, ktorý prináša nový koncept čítania správ v mobilných zariadeniach.

flyne-4 flyne-5 flyne-6

Flyne je nová čítačka správ, ktorá funguje offline. Do pamäte zariadenia vám stiahne vo vami nastavených intervaloch nové správy z oblastí vášho záujmu, ktoré si neskôr môžete prečítať offline počas cestovania, v práci, škole alebo kdekoľvek sa budete nachádzať. Prvotné nastavenie aplikácie je veľmi jednoduché, stačí, aby ste si vybrali témy, ktoré vás zaujímajú. Aplikácia k nim priradí adekvátne a dôveryhodné zdroje, ktoré vám neskôr zobrazí na nástenke. Škoda však, že sa zdroje nedajú pridávať alebo odoberať manuálne.

Okrem čítania správ v režime offline ponúka aplikácia tiež 2 témy – svetlú a tmavú. Po zaplatení in-app platby vo výške zhruba 1,80 € je možné zosynchronizovať aplikáciu aj s vašim Twitter a Feedly účtom, čo znamená, že si budete môcť v aplikácií čítať aj novinky zo sociálnej siete a ďalších stránok. Celá aplikácia sa však nachádza ešte len v beta fáze, čo znamená, že v nej občas natrafíte na chybu alebo menší nedostatok. Pokiaľ však nemáte mobilné dáta a radi si čítate zahraničné spravodajské portály a ich novinky, Flyne rozhodne stojí za odskúšanie. Odkaz na stiahnutie tejto bezplatnej aplikácie nájdete nižšie.

Zdroj: AndroidPolice

29.10.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+