MojAndroid

Spoločnosť Yahoo, ktorá vlastní populárnu aplikáciu Flickr, začala postupne sprístupňovať jej verziu 3.0 s kompletne zmeneným prostredím a možnosťami. Pribudli okrem iného rôzne filtre a rozšírené možnosti na editáciu. Novinkou je tiež možnosť prezrieť si metadáta fotografie, akým fotoaparátom bola vytvorená, nastavenie clony a podobne.

Flickr sa tak po novom veľmi podobá na Instagram a to nielen novými filtrami. Odteraz je v aplikácii možnosť fotografie komentovať, zdieľať, alebo označiť, že sa vám páčia. Nechýba náhľad nových fotografií, ktoré do služby nahrávajú vaši priatelia a pribudla možnosť nahrávať a editovať 30-sekundové videoklipy.

Flickr sa tak stáva o niečo komplexnejším a  „sociálnejším“ a bude sa snažiť viac konkurovať Instagramu a podobným službám na vytváranie, úpravu a zdieľanie fotografií. Vo svojej verzii 3.0 je samozrejme stále zadarmo a nechýba 1000 GB priestoru pre fotografie zadarmo.

Verzia: 4.6.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.6.1
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: engadget.com

18.4.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+