MojAndroid

Na Google Play Store dnes nájdeme naozaj bohatú ponuku aplikácii rôznych typov. Patria medzi ne samozrejme aj správcovia súborov, čo sú aplikácie, ktoré sú používateľmi vyhľadávané veľmi často. Jedným z takýchto správcov je aj File Expert, ktorý vám dnes predstavíme. Aplikácia okrem pekne spracovaného prostredia ponúka aj veľmi zaujímavé funkcie, preto by vás mohla zaujať.

File Expert je správca súborov s pokročilými funkciami. Okrem komplexnej správy súborov akéhokoľvek typu sa vyznačuje aj schopnosťou rýchleho posielania súborov cez zdieľanú Wi-Fi sieť s ostatnými používateľmi, čo vám veľmi často môže prísť vhod. Rovnako zaujímavou funkciou je možnosť spraviť z vášho mobilného zariadenia HTTP alebo FTP server, na ktorý môžete neskôr pristupovať cez iné zariadenia, ktoré vlastníte. Poteší aj prítomnosť podpory pre DLNA, operácie s NFC či dokonca podpora pre viaceré cloudové úložiská.

Ak patríte medzi náročných používateľov, určite oceníte aj funkcie ako správca RAM, správca aplikácií, či napríklad One Touch Clean – správcu dočasných súborov. Okrem už vymenovaných funkcií vás však táto aplikácia rozhodne zaujme aj svojim dizajnom a ovládaním, ktoré sa veľmi podobajú na internetový prehliadač. So súbormi môžete totižto pracovať vo viacerých kartách a jednoducho tak pristupovať ku viacerým zložkám v reálnom čase. Ak však chcete využiť potenciál tejto aplikácie naplno, musíte si zakúpiť jej plnú verziu za 3,99 EUR. Pre fajnšmekrov si autori pripravili aj niekoľko tém, ktorými môžete prostredie aplikácie vylepšiť, stačí si vybrať tú správnu a nainštalovať ju. Odkazy na  nainštalovanie všetkých verzií tejto aplikácie nájdete nižšie.

File Expert – inštalovať

File Expert HD – inštalovať

File Expert PRO – zakúpiť za 3,99 EUR

18.7.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+