MojAndroid

Fanúšikov taiwanského výrobcu, ktorí si najnovšie HTC smartfóny nemôžu dovoliť, poteší novinka vo forme aplikácie Do Launcher. Tá totiž verne kopíruje prostredie Sense 5 nielen po dizajnovej, ale aj funkčnej stránke. Jej autor so pseudonymom doga.ozkaraca totižto vytvoril aj vlastný generátor správ DogaFeed, kde si môžete pridať aj vlastné RSS kanály. Aplikácia je však bohužiaľ zatiaľ len v beta verzii.

Do Launcher

Po dizajnovej stránke ponúka Do Launcher niekoľko farebných tém a prostredie verne kopírujúce Sense 5, od ktorého si autor prepožičal množstvo súborov. Aplikáciu však netreba len chváliť a musíme spomenúť, že jej beta menovka si vyžiadala niekoľko nedostatkov. Momentálne nefuguje nahrávanie obrázkov v DoogaFeede, ktorý nie je ani perfektne stabilným a problémy môžu nastať aj pri zmene farebných tém, kedy aplikácia padá. Na začiatok však ide o zaujímavý projekt, ktorý si zaslúži pozornosť každého, komu sa prostredie od HTC páči. Ak sa chcete o Do Launcheri dozvedieť viac, prečítajte si jeho vlákno na fóre XDA Developers, kde si ho môžete aj stiahnuť.

Zdroj: CultOfAndroid

8.2.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+