MojAndroid

Ak patríte medzi pokročilých používateľov Androidu, možno ste sa stretli s aplikáciou Tasker. Ide o nepochybne najlepšiu a najviac prepracovanú aplikáciu na automatizáciu úkonov vo vašom Android smartfóne, no nepatrí práve medzi aplikácie, ktoré sa ľahko ovládajú. Inými slovami – ak nie ste naozaj technicky zdatní, aplikáciu nikdy na 100% nevyužijete. To však nie je prípad Android novinky s názvom Dessin. Ide o podobný titul ako Tasker, avšak s prívetivejším grafickým spracovaním, hravejším ovládaním a prehľadnejšími úkonmi. Aplikáciu vám bližšie predstaví nasledujúce video.

Aplikácia Dessin a jej ovládanie je založené na špeciálnych kruhových “ovládačoch”, ktoré ponúkajú niekoľko možností. Pri zvolení jednej z možností sa objaví ďalší takýto ovládač so špecifickejšími možnosťami a takto to pokračuje až ku základným úkonom v systéme Androidu. Podobnosť nachádzame s tzv. mind maps – myšlienkovmi mapami, kde plánujete od začiatku po koniec istú aktivitu. Takéto ovládanie aplikácie je pre používateľa prívetivejšie, jednoduchšie a ľahšie sa s nim stotožní, čo je veľkou výhodou tejto aplikácie. Škoda však, že neobsahuje manuál pre začiatočníkov.

Ak teda patríte aj vy medzi ľudí, čo majú vo svojom zariadení radi všetko po svojom, rozhodne aplikáciu Dessin skúste. V Obchode play sa nachádza aj v bezplatnej verzii, kde si môžete fungovanie aplikácie vyskúšať, neskôr si titul môžete zakúpiť za plnú sumu 2,99€. Odkazy na stiahnutie nájdete ako vždy pod článkom.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

16.10.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+