MojAndroid

Aplikácia cp.skratka poteší nejedného cestovateľa, ktorý ku svojej preprave používa najmä verejné dopravné prostriedky. Či už cestujete vlakom, autobusom alebo mestskou hromadnou dopravou, cp.skratka vám uľahčí vyhľadanie vhodného spojenia do vašej destinácie. Informácie pritom čerpá zo známeho portálu cp.sk.

Aplikácia je v podstate akousi skratkou k webovému prostrediu vyššie spomínaného portálu. Oproti klasickému webovému rozhraniu urýchľuje a sprehľadňuje vyhľadanie spojenia. Stále je však nutné disponovať aktívnym mobilným internetom.

Funkcií, ktoré cp.skratka ponúka nie je veľa, no autor ju bude v blízkej dobe ešte určite vylepšovať. Z tých najpodstatnejších a zároveň aj najužitočnejších je možnosť uložiť vyhľadávané spojenia do karty s názvom “Moje spoje”. Táto sa zobrazí ihneď po spustení aplikácie a vy ste tak len niekoľko kliknutí od toho, aby ste sa dozvedeli o najbližších spojoch do vášho cieľa. Prítomná je aj možnosť zobraziť spojenia opačným smerom. Samozrejmosťou je vyhľadávanie, ktoré podporuje názvy a skratky miest, či mená jednotlivých zastávok.

cp.skratka_03 cp.skratka_02 cp.skratka_01

Cp.skratka patrí do kategórie jednoduchých no pritom užitočných aplikácií. Možnosť nainštalovať si ju do zariadenia s Androidom ocenia určite mnohí používatelia. Aj vďaka príjemnému prostrediu, rýchlym reakciám a možnosti uložiť svoje vlastné spojenia ju môžeme len odporučiť.

9.9.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+