MojAndroid

Určite to poznáte – chcete si odfotografovať nejaký objekt, ale váš fotoaparát v smartfóne či tablete neponúka nastavenia, ktoré práve potrebujete, prípadne kvalita fotografií nie je na takej úrovni, ako by ste si priali. Ak ste na fotografickú aplikáciu nároční, určite by ste mali vyskúšať novinku v podobe titulu Camera Awesome. Táto aplikácia totižto ponúka takmer všetky nastavenia a funkcie, ktoré by náročný používateľ od titulu tohto druhu očakával.

smugmug-camera-awesome-1

Camera Awesome prichádza po dlhom beta testovaní do Obchodu Play a so sebou prináša niekoľko noviniek, ktoré zaujmú každého fotografického nadšenca. Pekne spracovaná a prehľadná domáca obrazovka je centrom všetkých akcií, ktorých v tejto aplikácii nájdete viac než dosť. Nachádzajú sa tu nastavenia pre jednoduchú, skupinovú, panoramatickú alebo časovanú fotografiu, voľby pre vyváženie bielej, ISO, expozíciu, rozpoznanie tváre, stabilizácia obrazu, niekoľko tvarov fotografií a tak ďalej. Komplexné menu samozrejme ponúka aj zdieľanie na sociálne siete a portál SmugMug, ktorý je zároveň aj autorom tejto aplikácie.

Ak vás Camera Awesome zaujala, zakúpte si ju pomocou nášho odkazu na Obchod Play nižšie. Cena tohto titulu je 2,23€, pokiaľ však patríte medzi náročných mobilných fotografov, neoľutujete ani cent. V komentároch nám píšte, ktorú aplikáciu na fotografovanie používate vy a či ponúka rovnako veľa vymožeností ako novinka od SmugMug.

Zdroj: AndroidCentral

12.11.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+