MojAndroid

Adobe Revel, aplikácia na zdieľanie fotografií s rodinou a známymi, sa stala známou na platforme iOS, kde je dostupná už od roku 2011. Už niekoľko týždňov je však k dispozícii aj pre Android a ak ste ju ešte nevyskúšali, možno je čas zmeniť to.

Adobe Revel je vo svojej podstate cloudová služba, slúžiaca na uchovávanie fotografií a videí, ktoré môžu používatelia radiť do albumov. Albumy sú prednastavene označené ako súkromné, ich majitelia ich však môžu sprístupniť ostatným používateľom služby. Aplikácia vyžaduje vytvorenie konta, prihlásiť sa dá buď cez Facebook, Google+ alebo cez Adobe ID. Nastaviť sa dá automatické nahrávanie všetkých fotografií, vytvorených na zariadení, alebo sa používateľ rozhodne sám, ktoré si nahrá. K dispozícii sú aj základné možnosti editácie fotografií.

Adobe Revel c Adobe Revel a Adobe Revel b

Adobe Revel je prvý mesiac k dispozícii zadarmo v plnohodnotnej verzii a umožní nahrať neobmedzené množstvo fotografií a videí. Neskôr treba za jej používanie platiť 5,99 dolára mesačne, alebo rátať s viacerými reštrikciami, z ktorých hlavným je obmedzenie na nahratie maximálne 50 fotografií a videí za mesiac. Aplikácia to v silnej konkurencii cloudových služieb, umožňujúcich zálohovanie fotiek, nebude mať jednoduché, vďaka mesačnej skúšobnej dobe však stojí aspoň za vyskúšanie.

29.4.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+