MojAndroid

Jednou z najpopulárnejších aplikácií na predpoveď počasia je AccuWeather, ktorý sa v týchto dňoch dočkal aktualizácie. Tá prináša okrem iného funkcie MinuteCast a Local Forecast Summary, objavili sa však aj problémy s pripojením.

MinuteCast je vlastne predpoveď počasia minútu po minúte na najbližšie dve hodiny a na takúto extrémne podrobnú predpoveď využíva presnú lokalizáciu podľa ulíc. Táto zaujímavá funkcia je však dostupná len pre USA a Kanadu. Druhou funkciou je Local Forecast Summary, teda akýsi súhrn miestnych predpovedí počasia s prehľadom predpovede na dobu nasledujúcich troch až piatich dní spolu s popisom očakávaných najvýznamnejších poveternostných udalostí počas tohto obdobia.

AccuWeather a AccuWeather c AccuWeather b

Bohužiaľ, novej verzii aplikácie sa nevyhli ani problémy. Mnohí používatelia hlásia, že sa im aplikácia po aktualizácii vôbec nespustí a obdobný problém sme zaznamenali aj my – na všetkých troch zariadeniach, na ktoré sme aplikáciu nainštalovali, sa nám odmietla spustiť s oznámením, že sa nepodarilo pripojiť k serveru. Autori o tejto chybe už vedia a v popise noviniek sľubujú rýchlu opravu v aktualizácii.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: androidpolice.com

21.6.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+