MojAndroid

Zaujímavosti a fakty sú veci, ktoré rád objavuje každý z nás. Aj preto vás určite poteší aplikácia s názvom 8FACT. Tá má bohatú skupinu fanúšikov na Facebooku, ktorých chce zaujať aj aplikáciou pre mobilné zariadenia. Titul ponúka krásne grafické spracovanie, jednoduché ovládanie a základné funkcie, pričom nám počas používania naozaj nič nechýbalo. Základnou myšlienkou a úlohou tejto aplikácie je ľudí zaujať, zabaviť a informovať, a to sa jej darí naozaj dobre.

8fact-01 8fact-03 8fact-02

Medzi ďalšie funkcie aplikácie patrí možnosť navigovania tlačidlami hlasitosti, tmavá téma či pripomienkovač na nové fakty. Samozrejmosťou je možnosť zdieľania jednotlivých obrázkov na sociálnych sieťach, či možnosť ich stiahnutia do pamäte vášho zariadenia. Veľmi praktickou je aj funkcia zobrazenia náhodného faktu, ktorú spustíte pomocou tlačidla v hornej lište. Aplikácia 8FACT je inak dostupná bezplatne a stiahnuť si ju môžete pomocou nášho odkazu nižšie.

31.5.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+