MojAndroid

Ak je váš kalendár preplnený akciami a udalosťami, na ktorých sa plánujete dnes zúčastniť, tak si jednoznačne stiahnite widget hodín s názvom 12 Hours. Ten totižto zobrazuje, alebo lepšie povedané naznačuje, čas vašich stretnutí v práve prebiehajúcom dni, takže viete, kedy máte meeting a kedy si zas môžete dať kávu s kolegami.

12-hours-01 12-hours-02 12-hours-03

Widhet 12 Hours ponúka 3 veľkosti – 1×1, 2×2 a 3×3 s tým, že stredná veľkosť ponúka dva typy grafík. Hodiny sú celkovo spracované vo veľmi jednoduchom tóne a v tomto prípade autori vsadili hlavne na jednoduchosť. Jednotlivé stretnutia sú rozdelené rôznymi farbami a pokiaľ máte stretnutia v kalendári uložené pod viacerými účtami, nemusíte sa báť. 12 Hours totižto zvláda správu viacerých účtov a dokáže vám zobraziť aj narodeniny vašich priateľov či štátne sviatky. Bonusom je možnosť použitia rovnakých farieb udalostí vo widgete, akými ste ich označili vo svojom kalendári. Aplikácia je na stiahnutie dostupná bezplatne a ak sa vám zapáčila, stiahnite si ju pomocou nášho odkazu nižšie.

Verzia: 2.5.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.5.2
Aktuálna cena: Zdarma

16.1.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+