MojAndroid

Počúvajte naživo na svoje obľúbené rozhlasové stanice, DJ programy a objavte nové miestne, globálne a internetové rádiá. To všetko vám ponúka TuneIn Radio.

Viac ako 50.000 kanálov hudby, športu, noviniek, podcastov a vnútroštátnych sietí verejnoprávnych rozhlasových médií. Plnú funkčnosť  ako je nahrávanie, pauza si však musíte kúpiť.

 

Počas nášho testovania sme mali naozaj pôžitok z rozhlasového vysielania priamo v našom Android telefóne z kvalitného „signálu“ rozhlasových staníc naladených na našom WiFi internetovom pripojení domácej siete.

Objavili sme však jeden malý nedostatok, a to pri určení našej polohy, sa nám zobrazili viac menej regionálne rozhlasové stanice a najpočúvanejšiu komerčnú rozhlasovú stanicu sme museli pracne hľadať medzi jednotlivými tematickými okruhmi.

Vrelo však aplikáciu TuneIn Radio odporúčame všetkým rozhlasovým nadšencom, ktorí chcú byť vždy naladení na „správnej vlne“…

Android Market

 

11.7.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+