MojAndroid

Spoločnosť Outfit 7 je až veľmi dobre známa svojimi aplikáciami z rodinky Talking. Každý androiďák by o tejto rodinke mal vedieť (a taktiež aj majitelia iPhone-u ) Ja sa vám budem snažiť opísať jednu z nich a vybral som si Talking Tom 2.

Oproti jednotke sa v dvojke zmenilo veľa. Od grafiky, cez miernu zmenu hlasu, až po gestá, či reagovania na dotyk. Po nainštalovaní od vás aplikácia bude žiadať dodatočné stiahnutie dát (niečo okolo 25 MB). Dáta sú nutnosť, bez toho sa s Tomom neporozprávate! Po stiahnutí vás už privíta roztomilý kocúr.

A pokec sa môže začať! Aplikácia využíva mikrofón smartfónu a vaše hovorené slovo zopakuje podstatne iným hlasom, ako je ten váš. Ak som správne postrehol, tak hlas sa z jednotky trochu zmenil, ale vývojári to neprehnali a Tom zostal takým, akým bol v prvej verzii. Dosť podstatne sa však zmenila grafika, či už samotného kocúra, alebo pozadia a tak podobne. Prikladám porovnávacie obrázky:

 

Talking Tom 1

Talking Tom 2

Áno, dobre vidíte. V neplatenej verzii aplikácie sú prítomné aj reklamy, či už v jednotke, alebo v dvojke. Ak však máte 0,69 €, čo nie je veľa, tak získate verziu bez reklám, naviac tam vývojári pribalili zopár animácií a “funkcií” naviac. Musím však spomenúť, že pre najlepší “zážitok” je dobré mať smartfón s grafickým čipom. Síce som toto na telefóne bez OpenGL bežať zatiaľ nevidel, ale tak, ako to je pri 3D hrách, to je aj s Tomom.

Odkedy mám smartfón s Androidom, táto aplikácia (+ ďalšie od Outfit 7) “zdobí” môj telefón. Moji známi si to takisto pochvaľovali. Som presvedčený, že táto aplikácia stojí za vyskúšanie, je to zadarmo a ak sa vám to nezapáči, tak jednoducho kliknete na Odinštalovať. Vrelo odporúčam :)

 

Talking Tom Cat 2 Free
Outfit 7
Verzia 1.2.1 (3. 11. 2011)
Veľkosť 8,2 MB
2.1+

Zadarmo

 

 

5.11.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+