MojAndroid

V našom ďalšom článku sa spoločne pozrieme na veľmi zaujímavú aplikáciu určenú pre široké masy používateľov. Popup Widget je výborným pomocníkom pre každého, kto na svojom Android zariadení používa widgety, no má ich toľko, že sa mu všetky potrebné nezmestia na plochu.

popup-widget

Popup Widget je jednoduchá aplikácia, ktorá umožňuje používateľovi skryť a následne zobraziť widget na domácej obrazovke pomocou klasickej ikony. V prostredí aplikácie si zvolíte detaily widgetu, upravíte si jeho veľkosť, efekty, či rýchlosť a potom už len vložíte na domácu plochu ikonu, ktorej stlačením widget vyvoláte. Jednoduché a pritom veľmi účinné. Ak si to neviete predstaviť, pozrite si video, ktoré sme umiestnili nižšie.

Ak si myslíte, že by ste aplikáciu Popup Widget využili vo svojom Android zariadení, tak si ju stiahnite pomocou nášho odkazu nižšie. Na Google Play Store je tento titul dostupný za 1,09 EUR a na jeho inštaláciu potrebujete iba zhruba 93 kB miesta. V komentároch nám píšte, či sa vám aplikácia páči a ktorú aplikáciu používate najčastejšie na domácej obrazovke vy.

Verzia: 3.1.5
Aktuálna cena: 1,39 €
Verzia: 3.1.5
Aktuálna cena: 1,39 €

15.4.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

  • Bombatko

    Jedna z novych funkcii iOS 7

  • Mr. Clones

    Nestraca sa pri tom zmysel slova widget? Kliknutim na ikonu mozem rovbo otvorit danu aplikaciu… :-/

  • Juraj Janecek

    vyborny launcher ktory toto ma je action luncher. napr. ikona pre nastavenie aplikacii ma ako widget nastavenie wifi, gps atd. vyyyyborna vec

+