MojAndroid

Predstavujeme ďalšiu slovenskú Android aplikáciu s názvom Noviny. Aplikácia ponúka elektronickú verziu denníkov SME, Pravda a Plus Jeden Deň. SME-čko si prečítate aktuálne číslo, denník Pravda je z predošlého dňa a z Plus Jeden Deň sú k dispozícii len náhľady. Noviny sú sťahované priamo online z internetu, preto treba počítať s väčším prenosom dát.

Myšlienka prečítať si dennú tlač v mojom Android smartfóne alebo tablete sa mi pozdáva, aplikácia ešte potrebuje doladiť detaily ako jednoduchšiu navigáciu a rýchlejšie zoomovanie článkov, prípadne doplniť dalšie elektronické verzie denníkov či týždenníkov. Aké nové funkcie by ste privítali vy? Autor aplikácie sa môže inšpirovať pri vydaní nového updatu.

Autor: Richard Mihalovič
QR kód:

9.1.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+