MojAndroid

Aplikácia NextCall je zaujímavým nástrojom, ktorý poslúži všetkým, ktorí chcú mať dobré vzťahy s rodinou, známymi, ale aj obchodnými partnermi, kde je dôležité udržiavať stály kontakt. V nastaveniach si môžete zvoliť, či vás pripomienka upozorní na volanie rodinným príslušníkom či partnerom, aby ste nikdy nezmeškali dôležitý hovor a mali dobré vzťahy s ľuďmi vo vašom okolí.

 

V nastaveniach si jednoducho kontakty rozdelíte do skupín ako rodina, priatelia alebo biznis. Aplikácia sa vám pripomenie vždy, keď bude potrebné obnoviť kontakt podľa vašich časových nastavení jednotlivých skupín.

 

Aplikácia NextCall je určená pre všetkých ľudí, ktorí sú vyťažení a zároveň chcú udržiavať vzťahy so svojim okolím. Pripomenie vám ďalšie kontaktovanie osôb, ktoré uprednostňujete vo svojom živote a sú pre vás prioritou. Aplikácia je dostupná v Google Play Store zadarmo.

Verzia: 2.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.1
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj, foto: aplikácia NextCall, Google Play Store

10.10.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+