MojAndroid

Aplikácia Markers je veľmi jednoduchou aplikáciou a cestou k tomu, ako si vytvoriť svoj vlastný náčrt alebo jednoduchý obrázok pomocou rôznych kresliacich nástrojov.

Aplikácia ponúka naozaj pestrú škálu možností, ako si vytvoriť svoj vlastný obrázok. Okrem niekoľkých možností štetcov a hrúbok vašich „farbičiek“ ponúka aj širokú, pestrofarebnú škálu farieb. Obrázky po nakreslení môžete zdieľať na sociálnych sieťach alebo pomocou iných nainštalovaných aplikácií ich odoslať napríklad na mail.

S aplikáciou Markers vytvoríte nielen profesionálne náčrty, ale je veľmi vhodnou aj pre deti, ktoré sa môžu pri nej veľmi dobre zabaviť. Ak použijete zariadenia s väčšou obrazovkou, tak deti majú o zábavu postarané na veľmi dlhé hodiny a okrem krásnych výtvorov, vás budú čakať aj príjemné strávené chvíle s vašou rodinou.

Verzia: 1.2.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.3
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj, foto: Google Play Store, aplikácia Markers

17.7.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+