MojAndroid

Zaujímavou aplikáciou, ktorá sa objavila v Google Play Store je aplikácia Hive Locker. Je to jedna z možností, ako si prispôsobiť svoj smartfón naozaj svojim požiadavkám a vďaka aplikácii Hive Locker sa vám to hneď od úvodnej, uzamknutej obrazovky môže naozaj celkom pekne podariť.

Aplikácia Hive Locker poskytuje možnosť vytvoriť si vlastnú uzamykaciu obrazovku s rôznymi motívmi, ktoré si môžete doplniť o množstvo vlastných nastavení a navyše poskytuje aj zmenu tapety vášho Android zariadenia. Prispôsobiť si môžete jednotlivé témy, ale dostupné sú online aj niektoré tapety, ku ktorým sa dostanete priamo prostredníctvom aplikácie, témy si musíte stiahnuť z Google Play Store.

Po odomknutí obrazovky sa vám ukáže vlastné prostredie, ktoré bežne používate, no ešte predtým sa vďaka aplikácii Hive Locker môžete dostať k rôznym položkám priamo z uzamknutej obrazovky, jednoduchým pohybom prsta po nej. Dostupné sú možnosti ako telefón, SMS, fotoaparát, svetlo alebo prístup k vypnutiu/zapnutiu zvonenia.

Nechýbajú ani rôzne nastavenia ako zvukové upozornenie pri odomknutí, vibrovanie, počasie na uzamknutej obrazovke podľa aktuálnej pozície, alebo si môžete dopriať ukážku SMS aj s náhľadom na text. V nastaveniach bezpečné odomknutie obrazovky pomocou zadaného vzoru, ktorý môžete napísať prstom na obrazovke. Zobraziť si môžete aj menu v dolnej časti obrazovky, alebo ho jednoducho skryť. V nastaveniach nájdete aj možnosti šetrenia energiou alebo automatické vypnutie obrazovky pri položení smartfónu na obrazovku.

Aplikácia Hive Locker, ktorou si prispôsobíte uzamknutú obrazovku vašim požiadavkám je teraz dostupná v Google Play Store a je zadarmo.

Zdroj, foto: Google Play Store, aplikácia Hive Locker

19.7.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+