MojAndroid

Aplikácia Battery Doctor je zaujímavým nástrojom, ako mať pod kontrolou stav batérie vo svojom Android zariadení. Poskytuje naozaj širokú škálu diagnostických štatistík s možnosťou úpravy spotreby priamo za behu zariadenia.

Na obrazovke môžete sledovať aktuálny stav batérie, navyše, keď kliknete prstom na obrazy batérie alebo aktuálneho času, získate podrobnú štatistiku o aktuálnom stave batérie, alebo o aktuálnom stave použitia v časových intervaloch na jednotlivé hovory v 2G alebo 3G sieti, zapnutom WiFi, mobilných dátach alebo prehrávanie hudby.

Nechýba ani prehľad to tom, aký majú vplyv na spotrebu aktuálne spustené aplikácie,  navyše jednoduchou úpravou vlastných nastavení jasu, zapnutia WiFi, mobilných dát a podobne vám aplikácia priamo vypočíta možnosť získania času v predĺžení životnosti batérie.

Počas nabíjania existujú v aplikácii Battery Doctor pokročilé nastavenia, ktoré naozaj potešia nejedného používateľa. Môžete si aktivovať šetrič obrazovky s oznámením o aktuálnom stave dobíjania batérie,  získať môžete aj tabuľku s jednotlivými záznamami o nabíjaní.

V nastaveniach na druhej strane si môžete aktivovať také vymoženosti, ako je ikona v statusovom riadku, oznámenia o začatí a skončení dobíjania s časovačom počas noci, keď vás oznámenie nebude rušiť, spustiť si môžete šetrič obrazovky,  aplikácia vás upozorní aj na nízky stav kapacity batérie a navyše vám vypočíta čas, ktorý je potrebný na úplné dobitie.

Aplikácia Battery Doctor je zaujímavou alternatívou ako mať pod kontrolou stav batérie a navyše s aplikáciou Battery Doctor môžete aktuálne predĺžiť jej životnosť.

Aplikácia Battery Doctor je úplne zadarmo a je dostupná v Google Play Store.

Verzia: 6.22
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 6.22
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj, foto: Aplikácia Battery Doctor, Google Play Store

29.9.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+