MojAndroid

Aplikácií, ktoré sa venujú zľavám na rôzne druhy tovarov a služieb je v Google Play Store naozaj neúrekom. Ak ste však hľadali aplikáciu, ktorá by vás upozornila na zľavy na aplikácie priamo v Google Play Store, nemali by ste obísť aplikáciu Appsales.

Appsales sa venuje zľavám na aplikácie, ktoré sa nachádzajú v Google Play Store. Ak ste doteraz tieto zľavy nesledovali, alebo ste spoliehali len na náhodu, teraz vďaka aplikácii Appsales môžete dostať upozornenie na každú zľavu aplikácií nachádzajúcich sa v Google Play Store a tým môžete ušetriť nemalé finančné prostriedky z vášho vyhradeného kreditu určeného na nákup aplikácií.

V aplikácii si môžete nastaviť sledovanie zliav, či podľa stiahnutí aplikácií, podľa zľavy v percentách alebo podľa hodnotenia aplikácie. Tým si môžete vybrať len to najlepšie, čo je na trhu momentálne dostupné.

Okrem toho, aktualizácie všetkých zliav si môžete nastaviť na rôzne časové úseky, teda môžete o zľave vedieť doslova „medzi prvými“. Vyberať si môžete aj podľa toho, aké aplikácie alebo hry vás zaujímajú.

Aplikácia Appsales je naozaj užitočný nástroj pre všetkých, ktorí radi sťahujú platené aplikácie. Appsales vám môže ušetriť nemalé finančné prostriedky a dostanete vďaka nej to najlepšie, čo sa na trhu aplikácií pre Android nachádza a to za prijateľnú cenu.

Aplikácia na sledovanie zliav aplikácií Appsales je dostupná v Google Play Store a je úplne zadarmo.

Verzia: 8.1.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 8.1.1
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj, foto: aplikácia Appsales, Google Play Store

2.10.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+