MojAndroid

Svet Android zariadení je extrémne pestrý, čo je tiež jedno z jeho najväčších lákadiel. Zároveň to so sebou ale nesie ťažký údel, ktorý poznajú všetci, ktorí už niekedy netrpezlivo čakali na ďalšiu Android aktualizáciu. Google je so svojimi aktualizáciami pomerne presný a každý rok vydá jednu väčšiu a často aj niekoľko menších aktualizácií pre svoj operačný systém. Či a kedy sa ale samotným výrobcom podarí aktualizáciu spracovať a uvoľniť na svoje zariadenia, je väčšinou vo hviezdach. Aj preto sa aktualizáciám smartfónov na našom webe aktívne venujeme – aby ste vy, naši čitatelia, mali vždy prehľad o tom, aké update-y sú aktuálne uvoľňované.

Jednoduchá registrácia, relevantné informácie

Zároveň ale platí, že väčšinu z vás nemusí zaujímať, v akom stave sú aktualizácie pre stovky ďalších zariadení – pre vás je dôležitý update pre váš konkrétny smartfón. A práve preto sme vám už dávnejšie priniesli možnosť prihlásiť sa na odber informácií o aktualizáciách pre vaše zariadenie e-mailom.

Takto budete vždy upozornení na to, keď sa na našom webe objaví správa týkajúca sa aktualizácie pre vaše konkrétne zariadenie. Určite ste už postrehli jednoduchý formulár, ktorý nájdete práve pod článkami, ktoré sa týkajú softvérových aktualizácií zariadenia. Už viac ako 9-tisíc z vás sa pritom prihlásilo na odber týchto vyfiltrovaných informácií, vďaka ktorým vždy viete, kedy môžete očakávať ďalšiu aktualizáciu.

Nič ste nezmeškali – zaregistrovať sa môžete aj teraz

Ak ste sa ešte na odber informácií o Android aktualizáciách neprihlásili, nič vám neušlo. Môžete tak spraviť priamo pod týmto článkom alebo kedykoľvek v budúcnosti pod ktorýmkoľvek článkom, v ktorom píšeme o Android aktualizáciách.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
17.3.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+