MojAndroid

Používatelia zariadení Nexus a Pixel si už môžu stiahnuť najnovšiu verziu Androidu 7.1.2 beta 2. Tá opravuje niektoré chyby predchádzajúcej verzie zverejnenej v januári a pridáva aj najnovšie bezpečnostné aktualizácie.

Aktualizácia je údajne už dostupná pre zariadenia Pixel, ako aj staršie smartfóny Nexus 6P, Nexus 5X, Pixel C a Nexus Player. Číslo buildu je NPG47I.

Update okrem opráv chýb a nových bezpečnostných záplat, prináša na Nexus 6P aj funkciu pre stiahnutie notifikačnej lišty pomocou snímaču odtlačkov prstov – posunom zhora nadol. Veľkých noviniek v podobe nového Pixel Launcheru a vylepšeného multitaskingu, sa dočkal aj tablet Pixel C, ktorý sa však u nás oficiálne nepredáva.

Google update sprístupňuje postupne pre všetkých používateľov, ktorí sú zapojený do beta programu Androidu. Finálna verzia by mala na zariadenia prísť v priebehu nasledovných mesiacov.

Zdroj: androidcentral

 

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
21.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+