MojAndroid

Používatelia zariadení Nexus a Pixel si už môžu stiahnuť najnovšiu verziu Androidu 7.1.2 beta 2. Tá opravuje niektoré chyby predchádzajúcej verzie zverejnenej v januári a pridáva aj najnovšie bezpečnostné aktualizácie.

Aktualizácia je údajne už dostupná pre zariadenia Pixel, ako aj staršie smartfóny Nexus 6P, Nexus 5X, Pixel C a Nexus Player. Číslo buildu je NPG47I.

Update okrem opráv chýb a nových bezpečnostných záplat, prináša na Nexus 6P aj funkciu pre stiahnutie notifikačnej lišty pomocou snímaču odtlačkov prstov – posunom zhora nadol. Veľkých noviniek v podobe nového Pixel Launcheru a vylepšeného multitaskingu, sa dočkal aj tablet Pixel C, ktorý sa však u nás oficiálne nepredáva.

Google update sprístupňuje postupne pre všetkých používateľov, ktorí sú zapojený do beta programu Androidu. Finálna verzia by mala na zariadenia prísť v priebehu nasledovných mesiacov.

Zdroj: androidcentral

 

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
21.3.2017
 • Nexus 6P od včera nahodené.

  • Jakub Kazimír

   Su tam nejake vyrazne zmeny ?

   • Asi len to stiahnutie notifikačnej lišty pomocou senzora otlačkov prsta. Potom len bezpečnostné záplaty z marca.

    • Andrej “Ubub”

     Ako si to nastavíme? Detailné to nejde

     • Nastavenia->pohyby->zobrazenia upozornení prejdením prstom

    • Jakub Kazimír

     to uz mam teraz. Ale tak dneska to nahodim

+