MojAndroid

Myslíte si, že najnovší Android 7.1 Nougat môžete mať len na Pixel smartfónoch, Nexusoch alebo vybraných high-end zariadeniach za niekoľko stoviek eur? Mýlite sa. Dôkazom je komunitná ROM CyanogenMod vo verzii 14.1,. ktorá prináša Android 7.1.1 Nougat aj na staršie zariadenia. Napríklad aj na Samsung Galaxy S3, ktorý bol predstavený v máji 2012. Pozrite sa, ako vyzerá tento systém na 4-ročnom smartfóne, ktorý podľa slov nášho čitateľa Vlada funguje bez väčších problémov.

Zatiaľ CM 14.1 neobsahuje CM témy – tie budú vývojármi pridané neskôr. Aplikácia fotoaparát je zatiaľ tiež len pre automatický režim – pokročilé režimy a nastavenia budú pridané pravdepodobne tiež neskôr (rovnako ako pred rokom keď bol najpr iba jednoduchý fotoaparát pre Marshmallow). Ani raz sa mi telefón nezasekol, ani samovoľne nereštartoval. Môžem len kladne hodnotiť prácu CM tímu, ale aj zo strany Google veľmi dobre odvedenej práce.  Tak výborne odladený systém, pritom len nedávno predstavený :) – píše Vlado.

Náš tip
Android 7.0 Nougat: Zoznam zariadení, ktoré dostanú aktualizáciu [AKTUALIZOVANÉ]
Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Android 7.1.1 Nougat na Samsung Galaxy S3 | GALÉRIA

Vlado, vďaka za tip na článok, screenshoty a video!

Náš tip
Samsung Galaxy S7 a S7 edge dostanú aktualizáciu priamo na Android 7.1.1 Nougat

 

13.12.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+