MojAndroid

Google len prednedávnom predstavil svetu finálnu verziu Androidu 5.0 Lollipop a už sa šušká o jeho ďalšej aktualizácii. Spoločnosť síce už vydala verziu 5.0.1, ktorá opravuje viacero chýb a nedostatkov, podľa zdroja portálu AndroidPIT sa však už teraz chystá nový update. Ten má priniesť množstvo vylepšení, opráv chýb, ale aj nové funkcie. Niesť bude označenie Android 5.1 Lollipop.

Nová verzia Androidu má so sebou priniesť aj z Androidu Lollipop odstránený tichý režim, ktorý na zariadeniach s týmto OS funguje len tak, že vypne všetky zvuky, a to aj tie pri budíkoch a upozorneniach. Novinkami majú byť tiež opravené chyby, vylepšená stabilita, opravy náhlych ukončení aplikácií, vylepšený manažment napájania, oprava pripojenia cez WiFi, hlasového príkazu OK Google, notifikácií, zvuku na niektorých zariadeniach ako aj niekoľko ďalších zmien. Google by novšiu verziu OS mal podľa dostupných informácií uviesť už niekedy vo februári, no tento termín nie je pevný a môže sa ešte meniť.

17.12.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+