MojAndroid

Google po tom, ako sprístupnil novšiu verziu Androidu 5.0.2 pre Nexus 7 z roku 2012 v decembri minulého roka, ho dnes ponúka aj majiteľom zariadení Nexus 7 (2013) a Nexus 10. Systémové obrazy sa dajú stiahnuť z domovskej stránky Google developers, kde Google už tradične uverejňuje najnovšie verzie svojho OS pre smartfóny a tablety Nexus. Spoločnosť neuvádza zoznam zmien, ktoré ponúka, no malo by ísť o opravy menších chýb, ktoré sa objavili po aktualizácii na Android 5.0 Lollipop. Ak vám ešte upozornenie na dostupnosť OTA aktualizácie neprišla do vášho tabletu, tak si ju môžete nainštalovať aj manuálne. Stačí ak si stiahnete systémové obrazy na developers.google.com a použijete náš návod.

Zdroj: androidandme

 

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
16.1.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+