MojAndroid

Na internet uniklo zaujímavé video zobrazujúce Android 4.4 KitKat na pripravovanom zariadení Sony Sirius. Nové prostredie Timescape prináša niekoľko menších zmien a noviniek, ktoré však budú spoločné pre všetky zariadenia tejto spoločnosti, ktoré získajú najnovší Android v podobe aktualizácie. Pozrite sa preto, ako bude táto verzia Androidu vyzerať na všetkých Sony zariadeniach.

http://www.youtube.com/watch?v=dBaC6uAU5Bo

Na videu je možné vidieť niekoľko noviniek v systéme, medzi ktoré patrí napríklad zamknutá obrazovka s prehrávačom Walkman, niekoľko Sony tém pre prostredie systému a vidieť možno aj funkciu rýchleho spustenia fotoaparátu priamo z lockscreenu. Súčasťou videa sú aj ďalšie zaujímavé pasáže, ktoré zobrazujú rad aplikácií a funkcií. Uvidíme však, či ide o finálnu verziu systému a či sa KitKat pre verejnosť nebude v niekoľkých veciach líšiť. Na to, aby sme to potvrdili však nebudeme musieť dlho čakať, nakoľko má byť nový Sony Sirius aj so systémom Android 4.4 KitKat predstavený už o týždeň na prestížnej výstave MWC 2014, kde nebudeme chýbať.

Zdroj: PhoneArena

13.2.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+