MojAndroid

Na niektorých modeloch smartfónov sa už objavuje aktualizácia Android 4.1.2 ktorá môže naznačovať, ako sa bude Android uberať v budúcich aktualizáciách a verziách. Mnohí z nás rozmýšľajú, čo by mohla priniesť verzia Androidu 4.2, o ktorej v poslednom čase kolujú rôzne úvahy a „podozrenia“.

Jednou z noviniek Androidu 4.2 by mohli byť rýchle nastavenia. Ron Amadeo z redakcie Android Police sa pozrel na systém Android 4.2 JellyBeanMR1 z LG Nexus a rozoberá jeho výhody, prínos a novinky v podrobnom pohľade na jednotlivé nastavenia a možnosti.

V systémovom súbore Systemui.apk objavil Ron zaujímavú prípravu notifikačnej lišty, kde by mohli byť v budúcnosti uložené rýchle nastavenia, ktoré sa objavia po druhom stiahnutí stavového riadku.

Otázkou ostáva, čo všetko plánuje spoločnosť Google umiestniť do rýchlych nastavení. Ako by mala novinka vyzerať a ako bude fungovať si môžete pozrieť v nasledujúcom videu:

Zdroj, foto: Android Police

16.10.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+