MojAndroid

V minulých dňoch ste mali príležitosť spoznať niekoľko nových funkcií Androidu 4.2 Jelly Bean, ktorý je najnovším operačným systémom pre mobilné zariadenia od spoločnosti Google.

Najnovším výstrelkom je úprava fotografií a rýchly náhľad na originál počas jeho úpravy. Ak pracujete s fotografiou a pridávate jednotlivé filtre, určite sa vám už stalo, že ste potrebovali rýchlo nahliadnuť na originál fotografie.

Nová funkcia Androidu 4.2 umožňuje túto možnosť a rýchly pohľad na originál fotografie s Androidom 4.2 Jelly Bean nie je pre používateľa počas úpravy fotografie problém.

Počas editovania fotografie môžete položiť prst na upravenú fotografiu a potiahnutím prsta nadol alebo doprava po obrazovke sa vám ukáže originálna fotografia s efektom, akoby ste odstránili doteraz vytvorené úpravy. Ak prst zdvihnete, fotografia sa vráti do pôvodného stavu, v akom sa teraz úprava fotografie nachádza. Následne môžete v úpravách pokračovať, alebo fotografiu s upravenou „vizážou“ uložiť.

Zdroj: CNET Foto: Jason Cipriani/CNET

23.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+