MojAndroid

Nie je tomu ani jeden deň od predstavenia nového operačného systému od Google a na internete sa už objavila prvá Jelly Bean ROM pre Galaxy Nexus. Neoficiálne si tak môžete do svojho Nexus smartfónu nahrať novú verziu Androidu už teraz a nemusíte tak čakať na oficiálnu OTA aktualizáciu, ktoré má prísť až v priebehu júla. Uniknutá ROM je určená pre verziu smartfónu “takju”, čo je GSM Galaxy Nexus s podporou Google Wallet. Jelly Bean ROM pre tento telefón však bez problémov nahráte aj na štandardnú verziu Galaxy Nexusu, označovanú ako “yakju”.

Ak teda vlastníte minuloročný model Nexus smartfónu a viete ako nahrať novú ROM, môžete sa smelo pustiť do toho. ROM s veľkosťou 156MB stiahnete pomocou nižšie uvedeného odkazu.

Rootnutu verziu spolu s novým modemom môžete nájsť na XDA fóre na tomto linku.

Za tip na článok ďakujeme nášmu čitateľovi pRo_lama.

28.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+