MojAndroid

Podľa zdroja z portálu SamMobile.com, na svete sa objavili neoficiálne OTA aktualizácie pre dva tablety od spoločnosti Samsung. Informácie hovoria o dvoch modeloch – Galaxy Tab 2 7.0 (GT-P3100) a Galaxy Note 10.1 (GT-N8000).

Na stránke SamMobile nájdete kompletný postup, ako získať aktualizáciu do vášho tabletu spolu so súbormi na stiahnutie OTA Jelly Bean aktualizácií pre oba tablety – Galaxy Tab 2 7.0 (GT-P3100) a Galaxy Note 10.1 (GT-N8000). Na dosiahnutie očakávaného výsledku je potrebné stiahnuť si program Odin a postup by potom nemal robiť sebe menšie problémy ani začiatočníkom s operačným systémom Android.

Pred aktualizáciou môžeme odporučiť len zálohovanie všetkých súborov, vrátane vašich SMS, telefónnych kontaktov a celej SD karty. Upozorňujeme však na fakt, že po inštalácii sa môžu vyskytnúť problémy, ktoré môžu byť spôsobené tým, že stále v tomto prípade ide o neoficiálnu verziu Androidu 4.1 Jelly Bean pre Galaxy Tab 2 7.0 (GT-P3100) a Galaxy Note 10.1 (GT-N8000), takže inštaláciu robíte na vlastné riziko.

Zdroj, foto: SamMobile(GALAXY Poznámka 10.1),  SamMobile (GALAXY TAB 2 7.0)

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
10.9.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+