MojAndroid

V niekoľkých posledných týždňoch Google vypustil zaujímavé novinky z dielne Android: spolu so Samsungom vydal nový Nexus S spolu s updatom Android 2.3 Gingerbread a dnes na Consumer Electronic Show (CES) v Las Vegas predstavil nový Android 3.0 Honeycomb. K dispozícii je séria videí, ktoré predstavujú niekoľko funkcií nového OS Android určeného pre tablety. 

Honeycomb je ďalšia verzia OS Android, ktorá je od základu pre zariadenia s väčšími obrazovkami, najmä pre tablety. Google prinesie zlepšenie multitaskingu, pribudnú nové elegantné oznámenia, synchronizácia s Google Chrome záložkami, nové virtuálne holografické užívateľské rozhranie. Nový Gingerbread je bohatší o interaktívne funkcie: domovská obrazovka s novým 3D grafickými prvkami, prebudované widgety, ktoré sú bohatšie a viac interaktívne. Do prehliadača pribudol mód pre súkromné browsovanie.

Nový Android Honeycomb 3.0 tiež obsahuje najnovšie Google Mabile inovácie, vrátane Google Maps 5.0 s 3D interakciámi a offline mapami, prístup k viac ako 3 miliónom knihám cez Google Books, a nový Google Talk, ktorý umožňuje video a hlasovú konverzáciu s ďalšími priateľmi cez Google Talk.

Tiež sa už veľmi tešíte na všetky nové funkcie? Kým ich budeme môcť vyskúšať, pozrite si aspoň videá s Android Honeycomb 3.0 v akcii.

http://googlemobile.blogspot.com/

6.1.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+