MojAndroid

Všetci čo netrpezlivo očakávate aktualizáciu pre svoj Android telefón na Android Gingerbread majte oči na stopkách. Unikli totiž informácie o plánovaných aktualizáciách pre smartfóny Samsung Galaxy Tab, Samsung Galaxy S, HTC Incredible S, HTC Desire Z a Motorolu ATRIX. Kedy? Už toto leto! Keďže ide iba o dohady, nemôžeme to tvrdiť na 100%, ale táto informácia podľa androidcommunity pochádza od dôveryhodného zdroja mobilesyrup.com. Aktualizácia by mala prebiehať v nasledovnom poradí.

Update pre Samsung Galaxy Tab údajne začal včera? Nasleduje Samsung Galaxy S s aktualizáciou niekedy začiatkom leta, HTC Incredible S v strede leta a HTC Desire Z spolu s Motorolou Atrix na konci letných mesiacov.  Čo myslíte, bude toto leto časom perníkov pre naše Android smartfóny ?

Zdroj: androidcommunity.com

8.7.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+