MojAndroid

Na internete sa opäť objavili informácie o pripravovanom vydaní Androidu 2.3 (kódové označenie Gingerbread). Podľa týchto sa v spoločnosti Google pripravuje niečo “sladké” pre verejnosť, čo by mohlo byť dostupné do konca tohto mesiaca :).

Ohľadom uverejnenia Androidu 2.3 už preniklo niekoľko zavádzajúcich správ, takže si počkajme na jeho skutočné odhalenie. Vynovený Android by mal priniesť inovácie, medzi ktoré patrí napríklad podpora videochatu a html5. Tí, ktorí očakávajú od verzie 2.3 vylepšenia pre tablety, si na svoju “porciu” musia žiaľ ešte počkať. Prvou verziou optimalizovanou pre použitie na tabletoch bude Android 3.0 Honeycomb, ktorý bude vydaný až na budúci rok.

O vydaní druhého Google telefónu už tiež vyšlo zopár správ, ktoré sa zatiaľ nevyplnili. Podľa zdroja z nákupného servera Best buy bude Nexus Two (alebo tiež Nexus S) dostupný už v najbližšej dobe.Na stránkach sa už dokonca, možno aj nedopatrením, obajvila ponuka na jeho predaj.

Ťažko povedať, či sa takejto informácií dá veriť. V každom prípade, všetci sme zvedaví kedy konečne Google spraví svoj posledný krok a oficiálne vypustí Nexus S a Android 2.3 do sveta .

14.11.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+