MojAndroid

Po úspešnom update verzie Android 2.2 FroYo (FroYo pre Google Nexus One a HTC Desire) sme si všetci vydýchli aj vďaka novej funkcii, ktorá umožňuje inštalovať aplikácie na SD kartu a tak nie sme už viac obmedzovaný len pamäťou telefónu. Momentálne však existuje málo aplikácií, ktoré je možné presunúť, či priamo nainštalovať na SD kartu. Prinášam zoznam (ktorý budem priebežne aktualizovať) aplikácií, ktoré túto funkciu podporujú. Taktiež si predstavíme aplikáciu SDMove, ktorá vyhľadá všetky podporované aplikácie v Android telefóne a jednoducho ich na SD kartu prenesie.

Android hry a aplikácie inštalované na SD kartu:

– Display Shot
– Google Sky Map
– Magic Guess EN
– mAnalytics
– MortPlayer Music
– RockPlayer
– SDMove
– Voice Recorder

Pokiaľ si chcete uľahčit život a vyhnúť sa manuálnemu vyhľadávaniu všetkých aplikácií, nainštalujte si aplikácia SDMove, ktorá vám vypíše všetky aplikácie dostupné s funkciou inštalácie na SD kartu.

Fotogaléria aplikácií:

18.8.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+