MojAndroid

HTC WildfireHTC začala s distribúciou novej aktualizácie pre zariadenie HTC Wildfire. Nejde však stále o upgrade na Android 2.2, aktualizácia sa týka len niekolkých opráv vo verzii Android 2.1.

Nová aktualizácia pre HTC Wildfire má priniesť rozšírenie podpory Google aplikácii ako Talk, Market a ďalších. HTC nezabúda ani na Facebook, zlepší sa podpora zobrazovania Facebook statusov pri volaní. Aktualizácia prinesie zlepšenie práce s kontaktami z Outlook.

Aktualizácia má softvérovú verziu označenú ako 1.25.205.1 a je distribuovaná priamo do telefónov Wildfire Over-The-Air (OTA). Pokiaľ sa vám ešte neobjavila, môžete si ju aktualizovať manuálne. V menu stačí ísť do sekcie Nastavenia -> Informácie o telefóne -> Aktualizácia systémového software a stlačiť “zkontrolovar nyní”. V telefóne by sa v priebehu niekoľkých sekúnd mala objaviť nový aktualizácia, ktorú stačí nainštalovať. Veľkosť súboru je okolo 12 MB, pre pohodlnejšie sťahovanie môžete použiť sieť Wi-Fi.

9.9.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+