MojAndroid

Výrobcovia a prinášanie nových aktualizácií Android systému je téma, nad ktorou sa zamýšľa aj samotný Google. Možno aj preto nám oznámenie každej jednej prináša o to väčšiu radosť a zároveň si získava výraznú pozornosť majiteľov konkrétnych zariadení. Tentokrát sa môžu tešiť majitelia Samsung Galaxy Tab S6, do ktorého sa pomaly dostáva najnovšia verzia Androidu s číslovkou 10.

Vylepšené používateľské prostredie

Konkrétny zoznam zmien, ktoré Android 10 pre Galaxy Tab S6 prinesie, ešte nie je známy. Istotu však môžeme mať aspoň v jednej veci, a to v zmene, respektíve vylepšení používateľského prostredia. Práve tento krok by mohol spraviť z minuloročného tabletu od juhokórejskej spoločnosti ešte atraktívnejší kúsok.

Zároveň však rovnako čakáme na potvrdenie, či sa One UI dočkáme vo verzii 2.0 alebo už 2.1. Nie je to síce pravdepodobné, no na potvrdenie si ešte budeme musieť počkať. Prvá verzia nového Android 10 pre Galaxy Tab S6 sa prvýkrát objavila v Nemecku, a to zatiaľ iba pre LTE verziu tabletu.

Číslo aktuálnej zostavy systému je T865XXU2BTC7 a dobrou správou je, že obsahuje najnovší security patch z marca 2020. Vďaka tomu sa opäť nebudete musieť báť o bezpečnosť vášho systému. Treba však vždy myslieť na to, že zariadenie je bezpečné tak, ako mu to jeho majiteľ dovolí spôsobom, ktorým ho používa. Je pravdepodobné, že k LTE verzii sa čoskoro pridá aj build určený pre zariadenia s Wi-Fi.

Aj napriek tomu, že sa zatiaľ môžu tešiť len majitelia v Nemecku, môžeme očakávať, že najbližšie týždne sa dostane aj do zariadení v našom regióne. Pravidelne preto sledujte aktualizácie systému a v prípade, že sa u vás objaví, určite nám dajte vedieť. Zároveň nám v komentároch môžete napísať, aké zmeny by ste v novej verzii Androidu radi videli.

My sme Samsung Galaxy Tab S6 zrecenzovali ešte koncom minulého roka a jednoznačne nás oslovil. Ideálny spoločník na prácu, ale aj zábavu.

Uvažujete o kúpe nového smartfónu alebo pokukujete po smart hodinkách? Tak to by sme si mali pozrieť články Hľadáte mobil do 200 eur? Toto je výber tých najlepších a Vybrali sme TOP smart náramky s cenou do 50€. Sekcia Nákupný poradca prináša množstvo zaujímavých tipov na skvelé produkty. Svoju tému si tu nájde každý.

7.4.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+