MojAndroid

Pokiaľ sa vám na Android zariadení míňa kapacita batérie rýchlejšie, ako je žiadané, mali by ste predĺžiť jej výdrž úpravou softvéru. Pokiaľ máte v zariadení root, tak vám k tomu môže dopomôcť napríklad aplikácia s názvom Amplify Battery Extender. Tá pracuje s takzvanými wakelocks a alarmami, čo sú prebudenia zariadenia (jeho procesora) pri dopyte nejakej aplikácie. Tie môžete vypnúť na určitý počet sekúnd, teda znížiť frekvenciu prebúdzania procesora a dopytovania aplikácií, čím predĺžite výdrž batérie.

Pokiaľ patríte medzi skúsených používateľov, tak môžete jednotlivé dopyty spravovať osobitne, pokiaľ nie, nechajte to na automatické nastavenia. Aplikácia je v obchode Play dostupná bezplatne, avšak na jej plnú funkcionalitu budete musieť podporiť autora in-app platbou v hodnote niekoľkých eur. Stále vás to však bude stáť menej ako výmena batérie za novú.

Verzia: 4.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.0.1
Aktuálna cena: Zdarma

20.11.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+