MojAndroid

Aplikácií s pozadiami je v obchode Play viac než dosť. Našu a ani vašu pozornosť ale nezaujmú klasické zbierky pozadí, ale skôr originálne aplikácie so zaujímavými pozadiami a funkciami. Takou aplikáciou je aj AMOLED mnml, ktorej názov hovorí na všetko.

Originálne pozadia a množstvo funkcií

Ide o aplikáciu s minimalistickými pozadiami, ktoré sú vhodné najmä pre AMOLED displeje. To znamená, že budú založené najmä na čiernej farbe s výraznými akcentami. Tapety sú originálne, veľmi pekne spracované a dostupné vo vysokom rozlíšení 3200 x 2560 pixelov, takže použiteľné budú aj na QHD zariadeniach.

Okrem toho ale aplikácia ponúka množstvo zaujímavých funkcií. Celé fungovanie je založené na pripojení ku cloudu a tapety sú tak aktualizované pravidelne každý deň bez potreby sťahovania novej verzie aplikácie. Okrem toho AMOLED mnml spolupracuje s obľúbenou aplikáciou MUZEI, takže si budete môcť tapety aj pravidelne striedať.

AMOLED mnml: Zadarmo a bez reklám

Ak chcete, pozadia si môžete stiahnuť priamo do pamäte vášho telefónu a pred ich aplikáciou ich môžete ešte aj orezať. Skvelé na tom je, že aplikácia je dostupná zdarma a neponúka ani reklamy. Prostredníctvom mikrotransakcií ale môžete podporiť šikovného vývojára, ktorý má na svedomí skutočne kvalitný titul. Ten si môžete stiahnuť aj prostredníctvom nášho widgetu nižšie aj v prípade, že nemáte AMOLED displej. Nájdete tu totiž aj svetlé tapety, vhodnejšie na LCD obrazovky.

Verzia: 2.6.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.6.5
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: XDA

24.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+