MojAndroid

Obchod s aplikáciami Amazon AppStore znovu organizuje jeden zo svojich tradičných výpredajov aplikácií. Tentokrát sa jedná o aplikácie z kategórie Nástroje v celkovej hodnote 80$, ktoré si teraz môžete stiahnuť úplne zadarmo. Musíte sa ale poponáhľať, pretože akcia trvá iba do soboty. Medzi aplikáciami sa pritom nachádzajú rôzne populárne, ale aj menej známe tituly. Ako aj v minulých výpredajoch, aj teraz ponúka Amazon AppStore slovník Oxford Dictionary of English úplne zadarmo, pričom obyčajne by ste za tento plnohodnotný slovník zaplatili až 24,99$.

amazon-tools

Vo výpredaji nájdeme aj aplikáciu Fleksy keyboard, ktorá patrí medzi populárne klávesnice a teraz je k dispozícii úplne zadarmo. Fanúšikov fotografovania zasa poteší aplikácia Camera ZOOM FX, ktorá je k dispozícii zadarmo vo svojej plnej verzii. Ďalšou aplikáciou, ktorú nájdeme vo výpredaji a ocenia ju najmä fotografi je titul XnRetro PRO. Ten majú na starosti vývojári populárneho programu na prácu s obrázkami XnView a užívateľom systému Android ponúka 20 filtrov s retro štýlom, ale aj 26 zaujímavých rámov, pomocou ktorých môžete dať svojim fotografiám staromódný štýl. Celý zoznam aplikácií nájdete na tomto odkaze, alebo priamo v aplikácií Amazon AppStore vo svojom smartfóne alebo tablete. Túto aplikáciu ale, prirodzene, nenájdete v obchode Play, no stiahnuť si ju môžete pomocou odkazu pod článkom.

Amazon AppStore – aplikácia pre Android

Za tip na článok ďakujeme užívateľovi Vladovi!

Zdroj: Amazon AppStore

14.11.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+