MojAndroid

Amazon market je už nejaký ten čas spustený, no keby ste ho chceli aj vy vyskúšať, zistili by ste, že to nie je také jednoduché. Na stránke je potrebné sa najprv zaregistrovať a až potom z nej budete môcť sťahovať aplikácie a hry. V čom je teda ten problém? Podmienkou úspešnej registrácie je, aby ste boli obyvateľom USA. Naštastie existuje jednoduchý spôsob ako Amazon oklamať.

Ako som už vyššie spomínal, všetko je to založené na tom, ako oklamať systém, že ste obyvateľom USA. Preto pri registrácii budeme potrebovať korektné údaje o telefónnom čísle, mene a v neposlednom rade aj email – najlepšie nejaký novo vytvorený. Ak budete postupovať podľa nasledovných krokov malo by sa všetko podariť :

1. Na stranke www.amazon.com stlačte úplne na vrchu odkaz Start here! Následné budete vyzvaný na zadanie vášho emailu. Pri otázke Do you have an Amazon.com password? zvolíme No, I am a new customer.

2. Po stlačení Sign in using our secure server sa objavia ďalšie údaje pre vyplnenie. Tu zadáme naše falošné meno a telefónne číslo, ktoré si vygenerujete na tejto stránke.

3. Teraz si do vášho Androidu stiahnite a nainštalujte aplikáciu Amazon App Store, ktorú stiahnete z tohto linku.
4. V aplikácii sa prihláste vyplnením svojho emailu a hesla, ktoré ste zadali pri registrácii.
5. Hotovo, teraz môžete sťahovať aplikácie aj z Amazonu :)

1.4.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+