MojAndroid

Amazon market je už nejaký ten čas spustený, no keby ste ho chceli aj vy vyskúšať, zistili by ste, že to nie je také jednoduché. Na stránke je potrebné sa najprv zaregistrovať a až potom z nej budete môcť sťahovať aplikácie a hry. V čom je teda ten problém? Podmienkou úspešnej registrácie je, aby ste boli obyvateľom USA. Naštastie existuje jednoduchý spôsob ako Amazon oklamať.

Ako som už vyššie spomínal, všetko je to založené na tom, ako oklamať systém, že ste obyvateľom USA. Preto pri registrácii budeme potrebovať korektné údaje o telefónnom čísle, mene a v neposlednom rade aj email – najlepšie nejaký novo vytvorený. Ak budete postupovať podľa nasledovných krokov malo by sa všetko podariť :

1. Na stranke www.amazon.com stlačte úplne na vrchu odkaz Start here! Následné budete vyzvaný na zadanie vášho emailu. Pri otázke Do you have an Amazon.com password? zvolíme No, I am a new customer.

2. Po stlačení Sign in using our secure server sa objavia ďalšie údaje pre vyplnenie. Tu zadáme naše falošné meno a telefónne číslo, ktoré si vygenerujete na tejto stránke.

3. Teraz si do vášho Androidu stiahnite a nainštalujte aplikáciu Amazon App Store, ktorú stiahnete z tohto linku.
4. V aplikácii sa prihláste vyplnením svojho emailu a hesla, ktoré ste zadali pri registrácii.
5. Hotovo, teraz môžete sťahovať aplikácie aj z Amazonu :)

1.4.2011
 • Cookie

  super funguje to len nazabudnite zadat aj cislo kreditky.

 • Johny5223

  1.4. moj iPhone ste vychytali :D

 • Peter951

  jj super 1.april

 • Peter951

  jj super 1.april

 • Spamwaste

  čo je toto za hovadinu? Market enabler tu je uz rok a funguje skvele… o čom je toto???!!!!

 • Spamwaste

  Inak sa mi páči, že mojandroid.sk sa tvári že root na telefónoch neexistuje… začína to byť nuda… virtuálna realita ala Microsoft…

+