MojAndroid

Horúcou novinkou je aplikácia od spoločnosti Amazon, ktorá sa len pred niekoľkými hodinami objavila na Google Play Store. Aplikácia má názov Amazon Cloud Drive a ponúka všetkým záujemcom 5 GB priestor dát zadarmo na svoje fotografie a dáta. Aplikácia je síce súčasťou zariadení od spoločnosti Amazon, no vďaka aplikácii novú službu môžu využiť aj iní používatelia Android zariadení.

 

Okrem 5 GB priestoru, ktorý je pre všetkých zadarmo si môžete aktivovať aj vyššie konto a to 20 GB za 10 amerických dolárov ročne. Zdá sa však, že 5 GB by malo byť v tomto prípade dostačujúce množstvo priestoru.

 

Zdieľať môžete fotografie, ktoré môžete umiestňovať na Facebook alebo ich poslať priateľom mailom. Využiť ich môžete aj v iných aplikáciách. Aplikácia tak po vytvorení konta na Amazone a prihlásení sa, ponúka zaujímavý spôsob, ako si ušetriť miesto v zariadení a uložiť si fotografie na cloud.

Aplikácia Amazon Cloud Drive je teraz dostupná v Google Play Store a je pre všetkých záujemcov zadarmo, stačí si vytvoriť konto na Amazon.com.

2.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+