MojAndroid

Obchod s aplikáciami Amazon Appstore je známy aj vďaka každodennej akcii Free App of the Day, v ktorej ponúka každý deň jednu platenú aplikáciu úplne zadarmo. Každých niekoľko mesiacov ponúka Amazon vo svojom obchode s aplikáciami niekoľko platených titulov zadarmo počas obmedzenej doby, čo je veľké lákadlo pre užívateľov, ktorí si obyčajne sťahujú aplikácie iba z obchodu Play. Tentokrát sa Amazon vyznamenal a medzi platenými aplikáciami v hodnote 135 $ sa nájdu niektoré naozaj populárne tituly.

Medzi ponúknutými aplikáciami nájdeme napríklad kancelársky balík OfficeSuite Professional 7, ktorý stojí bežne 10,90 €, no teraz si ho môžete stiahnuť úplne zadarmo. Ide o vylepšenú verziu aplikácie OfficeSuite 7, ktorá ponúka množstvo extra funkcií a možností. Patrí medzi ne odstránenie reklám, nové fonty, podpora formátu open office a ďalšie. Medzi zľavnenými aplikáciami sa nachádza aj pokročilý slovník Merriam-Webster’s Third New International Pro, ktorý obsahuje viac ako 250 tisíc výrazov a viac ako 700 tisíc definícií. Táto aplikácia stojí štandardne v obchode Play 54,99 €. Vďaka tejto akcii ale môžete mať tento profesionálny slovník úplne zadarmo.

amazon-apps-sale

Za zmienku stoja aj ďalšie populárne aplikácie, ako napríklad Paper Camera, Swype Keyboard, Genius Scan+, mSecure Password Manager, alebo hry Threes!, Riptide GP2, či Sonic The Hedgehog 4 Episode II. Kompletný zoznam aplikácií, ktoré sú v zľave nájdete na tomto odkaze, alebo stačí, keď si na svojom Android smartfóne alebo tablete otvoríte aplikáciu Amazon Appstore a v hornej časti medzi aktuálnymi akciami kliknete na veľký banner informujúci o tejto akcii. Tá však platí iba niekoľko dní, preto neváhajte a stiahnite si platené aplikácie zadarmo čo najskôr. Odkaz na stiahnutie aplikácie Amazon Appstore nájdete pod článkom.

Odkaz na stiahnutie – AmazonAppstore.apk

Za tip na článok ďakujeme čitateľovi Vladovi.

Zdroj: Amazon

25.9.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+