MojAndroid

Možno ste si všimli, že v poslednom období sa každá väčšia spoločnosť snaží vydať vlastnú aplikáciu na odosielanie správ, ktorú nakoniec aj tak skoro nikto aktívne nepoužíva. Niektorí si myslia, že tento trh je už presýtený, no napriek tomu chce Amazon preraziť aj v tejto oblasti. A čo ponúkne oproti konkurencii? Jedným slovom všetko.

Náš tip
Amazon Echo Show – inteligentné zariadenie do domácnosti, ktoré až tak nepotrebujete

Amazon vytvoril dotazník, v ktorom sa pýtal užívateľov, čo preferujú v aplikáciach na odosielanie správ. Pár uniknutých obrázkov naznačilo, že Amazon skutočne pracuje na novej aplikácií a možno ju aj čoskoro vydá. Aplikácia by sa mala volať Anytime a zvládne posielať SMS, volať, videochat, nálepky, hry, fotky a o mnoho viac. Tento recept by mohol konečne poraziť všetky aplikácie vďaka tomu, že ponúkne úplne všetko v jednom.


Amazon Anytime

A ako si nájdete všetky vaše kontakty? Podľa Amazonu nepotrebujete žiadne špeciálne čísla alebo tagy. Uvidíme, ako to bude fungovať v praxi, ale ak sa to Amazonu podarí, tak vyriešia ten najťažší problém, ktorému čelí každá podobná aplikácia – aktívni užívatelia.

Ak teda hľadáte službu, ktorá nahradí všetky ostatné, určite sledujte novinky o Amazon Anytime. Možno sa už čoskoro dočkáme.

Zdroj: Android Authority

18.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+