MojAndroid

Druhý najobľúbenejší obchod s aplikáciami pre Android zariadenia – Amazon – je medzi používateľmi známy najmä vďaka aplikáciám, ktoré denne ponúka zadarmo. Sekcia “Free App of a Day” tentokrát ale neobsahuje jednu, ale hneď 9 aplikácií, ktoré sú dostupné bezplatne, aj keď sú po ostatnú dobu platené. Reč je o 9 tituloch určených na úpravu fotografií a ich zachytenie, a pokiaľ pre vás mobilná fotografia nie je cudzia, rozhodne by ste túto akciu nemali premeškať. Celkovo môžete získať tituly v hodnote až 20 dolárov, čo je takmer 15€, takže to určite stojí za to. Nižšie nájdete odkazy na jednotlivé aplikácie, na ich nainštalovanie budete potrebovať Amazon účet a aplikáciu Amazon AppStore.

Aktualizácia 17.5.2014, 10:00 – Akcia v obchode Amazon sa skončila a spomínané tituly sú už dostupné za ich normálnu cenu.

Zdroj: AndroidAuthority

16.5.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+