MojAndroid

Amazon je čoraz viac populárnym internetovým obchodom, a to nielen v otázke klasických produktov, ale aj aplikácií. Tie tu niekoľkokrát do mesiaca nájdete v zľave a inak tomu nie je ani cez Black Friday, ktorý pre mnohých Američanov znamená nákupnú horúčku a more zliav. Sme radi, že sa táto akcia dostala aj do našich končín a Amazon nám dovolí stiahnuť si 39 aplikácií a hier v cene viac ako 130 USD úplne bezplatne.

Amazon.com  Free App of the Day Bundle  Apps   Games

Ako môžete na priloženom screenshote vidieť, v zľave je niekoľko zaujímavých Android aplikácií aj hier. Na ich stiahnutie budete potrebovať účet na Amazone a nainštalovanú aplikáciu Amazon AppStore, ktorú nájdete na tomto odkaze. Do komentárov nám môžete písať, ako sa vám táto akcia páči a ktoré z aplikácií ste si stiahli.

27.11.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+